Hakkımızda

image

BMG Özel Güvenlik kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş yönetim ve kalite politikası bu doğrultuda düzenlenmiştir. Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek şirketimizin rekabet ve gelişim gücünü arttırakbilmektir. Kalite bir yaşam tarzıdır.Kalite tasarlanır,üretilir,kontrol edilir ve geliştirilir. Kalite tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinciyle sağlanır ve sürdürülür.

BMG Özel Güvenlik kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş yönetim ve kalite politikası bu doğrultuda düzenlenmiştir.

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek şirketimizin rekabet ve gelişim gücünü arttırakbilmektir.


Kalite bir yaşam tarzıdır.Kalite tasarlanır,üretilir,kontrol edilir ve geliştirilir.
Kalite tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinciyle sağlanır ve sürdürülür.

BMG Özel Güvenlik her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçerek iyileştirir.Güvenlik sektöründe hep bir numara olmak öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.


BMG Özel Güvenlik hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirler alır müşterisine daha iyi hizmet vermek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.